banner
jún 23, 2016
2185 Views
6 0

Módne blogerky radia: ideálny dovolenkový outfit pre deti

Autor

Ako obliecť deti počas leta? Dali sme si poradiť od módnych mummy blogeriek, aký letný outfit je vhodný, praktický a zároveň in pre naše deti. Prinášame konkrétne tipy od 3 módnych blogeriek ako obliecť naše drobce počas letných dní a dovolenky.

Blogerky sa zhodli, že farby oblečenia by mali byť v svetlých tónoch, odporúčajú prírodné materiály a na nôžky mať pripravené praktické sandále! 

tema1

Antónia: Pomaly, ale isto sa blížia letné prázdniny a s tým spojený čas na rodinnú dovolenku. Či ju budete tráviť pri mori alebo obklopení slovenskou prírodou, zásadné kritéria dovolenkového outfitu pre vaše dieťa zostanú rovnaké. Štýlovosť by sa v tomto prípade mala podriadiť pohodliu. Obľúbené tmavé farby nahraďte svetlejšími odtieňmi. Dôraz je potrebné klásť predovšetkým na kvalitné materiály a pohodlné strihy neobmedzujúce voľný pohyb. Najlepším materiálom, po akom môžete v lete siahnuť, je nepochybne ľan. Netreba tiež zabúdať na vhodnú pokrývku hlavy. Vzdušnú ohybnú obuv neváhajte vždy, ako sa to dá, vymeniť za bosé nohy.

Viac na blogu http://www.adamfashion.sk/

 

 

IMG_3565uxx

Zuzana: Pri dovolenkových outfitoch jednoznačne platí menej je viac. Ideálnymi kombináciami sú vzdušné a ľahké materiály v svetlých odtieňoch.

Pri dievčatách nemáte čo pokaziť jednoduchými šatami a u chlapcov napríklad košeľou s ľanovými kraťasmi. Pre mňa ale úplnými favoritmi ostávajú kaftany, ktoré by rozhodne nemali chýbať v žiadnej dovolenkovej výbave. Ak by som mala zostaviť ideálny dovolenkový outfit určite by v ňom figuroval kaftan, ktorý môžete prehodiť či už na plavky alebo ku kraťasom. Pri dlhších modeloch poslúži aj ako šaty.

Viac na blogu: https://garderobbysofadamoo.blogspot.sk/

 

 

dorota

Michaela: Plavky ☺ Ideálne sú v prípade dievčat ľahké bavlnené alebo ľanové vzdušné šaty. Sú pohodlné, nikde netlačia a pokožka v nich dýcha. Sandále, ktoré sa rýchlo obúvajú a vyzúvajú, také, čo pri styku s vodou ihneď uschnú. A samozrejme pokrývka hlavy a kvalitné slnečné okuliare.

Viac na blogu: http://www.dorotagreta.com/

 

Kategória:
Rozhovory

Comments are closed.