banner
nov 14, 2016
729 Views
Komentáre vypnuté na Časopis, ktorý je plný života, lásky a splnených snov
0 0

Časopis, ktorý je plný života, lásky a splnených snov

Autor

Do rúk sa nám dostal pozitívnou energiou nabitý časopis. Je úplne iný ako bežné komerčné magazíny, a najmä veľmi veľmi pekný. S radosťou sme v ňom listovali a prečítali sme si aj príbehy o slovenských blogeroch. Kiež by vychádzalo viac takých zmyslených periodik! Aby ste sa dozvedeli o tomto zaujímavom projekte viac, vyspovedali sme Katku Sedlákovú, ktorá je mimochodom tiež blogerka, ktorá sa v súťaži Bloger roka za rok 2015 umiestnila v kategórii Život, umenie a kultúra na krásnom 6. mieste.

Čítaš časopisy?

Úprimne? Už ani moc nie.. Napriek tomu nemám problém priznať, že som (bola) časopisovou maniačkou 🙂 Od školských čias ma to vždy ťahalo skôr k časopisom ako ku knižkám.. Fascinovalo ma vizuálne prepojenie fotiek a textov a krátke články boli ideálnym spoločníkom na voľné chvíle.. na pobavenie, povzbudenie či inšpiráciu.

Čo sa Ti v časopisoch páči a čo naopak nepáči?

Vždy sa mi páčili zaujímavé rozhovory a inšpiratívne články o šťastí a splnených snoch. Tie boli vždy prvé, ktoré som si čítala. V poslednom čase som však zistila, že sú asi aj jediné, ktoré čítam. Ostatné stránky zväčša len prelistujem a veľká väčšina z nich sú aj tak len reklamné stránky, ktoré sú v každom časopise rovnaké. To ma nebaví.

Sama si vydala magazín Dream & live. Prečo práve ten názov?

Dream & live magazine je akousi offline rozšírenou dizajnovou verziou blogu, ktorý nesie názov Dream & live. Oba sú o snívaní, plnení snov a inšpiráciách, ktoré robia náš život krajším. Plné skutočných príbehov a rozhovorov s ľuďmi, ktorí svoje sny žijú a motivujú tak ďalších, aby sa nebáli snívať a tiež si splniť sny.

Uveď 3 dôvody, prečo by si ho mali tvoji čitatelia kúpiť?

  1. Je plný pozitívnej energie! To sa zíde vždy 🙂 Hlavne v časoch, keď sa nám slniečko začína schovávať a okolo seba počujeme samé negatívne správy. S D&L magazínom budete mať vždy úsmev na perách 🙂
  2. Je plný života, lásky a splnených snov! Nie sú to veci a fotky, ktoré ste stokrát videli už niekde inde. Všetko je robené na mieru tomuto časopisu. Fotenia, rozhovory, inšpirácie, grafika.
  3. Nie sú v ňom otravné reklamy! Môžete ho čítať nerušene od začiatku po koniec. A myslím to doslova 🙂

V čom je podľa teba iný a výnimočný na rozdiel od iných dostupných komerčných magazínov?

Myslím, že vo všetkom vyššie spomenutom 🙂 Je to prvý magazín tohto konceptu, nič takéto u nás nenájdete. Je robený s láskou a obrovským nadšením, vypiplaný do posledného detailu.. 🙂 Je ľudský a nadčasový. Na rozdiel od množstva časopisov, ktoré sú na jedno kopyto – plné reklám, článkov ako cez kopirák, fotiek z fotobánk, chvíľkových senzácií či aktuálnych trendov. Toto všetko si predsa môžete nájsť na internete aj sami a zadarmo.

Každý výtlačok Dream & live magazínu je navyše s láskou darčekovo zabalený a vnútri nájdete aj malú pozornosť 🙂 Vytlačený je na kvalitnom kriedovom papieri a krásne sa bude vynímať na poličke pri vašom pracovnom kútiku 🙂

Aká je spatnä väzba od čitateľov?

Viaceré čitateľky mi písali, že je to časopis ich snov, že presne niečo takéto tu chýbalo. Páči sa im grafika, prirodzené fotky, motivačné citáty, inšpiratívne príbehy a pozitívna energia, ktorá vyžaruje z časopisu funguje stopercentne :)! Svedčia o tom všetky milé správy a vysmiate fotky, ktoré mi čitateľky posielajú.

Sú na sklade ešte nejaké výtlačky? Kde sa dá kúpiť?

Dream & live magazine sa dá kúpiť u nás na eshope (http://bit.ly/ObjednaťMagazín), vyzdvihnutie je možné osobne v Bratislave alebo ho posielame poštou.

Kedy sa môžeme tešiť na nové číslo? Bude v niečom iné? Máš nejaké nové nápady?

Ďalšie číslo plánujeme na jar/leto budúceho roka. Nápadov mám v zásobe kopu, sama však ešte neviem, ako bude najbližšie číslo vyzerať. Formuje sa vždy za pochodu a zdokonaľuje sa do posledného momentu. Určite sa však bude na čo tešiť ;)!

Viac nájdete tu: http://bit.ly/BlogerskýProjektAkýTuEšteNebol

dlmagazine7

dlmagazine5

Kategória:
Rozhovory

Comments are closed.