banner
okt 13, 2016
519 Views
Komentáre vypnuté na Veronika El Mundo: baba s túlavými botami
5 0

Veronika El Mundo: baba s túlavými botami

Autor

Url link blogu: http://www.veronikaelmundo.com/domov-2/
Vznik blogu: máj 2016
Bloguje na platforme: Wordpress

Aké sociálne média využívaš, prípadne plánuješ využívať?

Momentálne ma čitatelia nájdu na Facebooku, Instagrame, Twitteri a novej slovenskej sieti Daybyme

Akým témam sa venuješ? Čo je tvojou srdcovou témou?

Venujem sa výlučne cestovaniu. Píšem cestopisy a všeobecné informácie z prvej ruky o navštívených krajinách vrátane rád a trikov ako cestovať low cost. Čo však robí môj blog jedinečným je humánny twist. Moje najkrajšie spomienky z ciest sú spojené s výnimočnými osobnosťami, ktoré som stretla a práve o ľudoch píšem najradšej. Či už to je zberačka čaju z Mjanmarska, baník z Bolívie alebo tuk-tukár z Kambodže, jednoduchí ľudia sú pre mňa veľkou inšpiráciou.

Čo ťa priviedlo k blogovaniu?

Zo začiatku som sa delila o fotky z ciest s kamarátmi na Facebooku. Pod fotografiami sa však začali objavovať komenty o chýbajúcich popisoch fotiek. To bola moja počiatočná motivácia. Zároveň svoj blog vnímam ako osobný archív zážitkov, ku ktorým sa rada vraciam.

Ktoré blogy ťa najviac inšpirujú?

Bavia ma príbehy blogerky http://www.teacaketravels.com/ , táto baba si rozhodne servítku pred ústa nekladie a jej cestovateľské príbehy majú všetko, humor, napätie, vášeň a atmosféru. V poslednej dobe som si obľúbila blog https://www.travelfish.org/ a to kvôli praktickým informáciám ohľadom cestovania v Ázii, kde sa momentálne pohybujem aj ja.


Profil blogera:

27 ročná baba s túlavými botami z východného Slovenska. Svoju rozbehnutú kariéru vo veľkom Londýne som vymenila za batoh na pleciach a nomadský život, odvtedy cestujem viac menej nonstop.

Kategória:
Newcomers

Comments are closed.