banner
nov 8, 2016
521 Views
Komentáre vypnuté na Sweet Sunshine: módu a kozmetiku na mojom blogu nenájdete
1 0

Sweet Sunshine: módu a kozmetiku na mojom blogu nenájdete

Autor

Url link blogu:  https://sweetsunshineworld.wordpress.com/
Vznik blogu:  júl 2016, no niekoľko blogov som (ako skoro každé dievča) mala už aj predtým.
Bloguje na platforme: Wordpress.com (zatiaľ vyhovuje najviac z tých, ktoré som kedysi skúsila)

Aké sociálne média využívaš, prípadne plánuješ využívať?

fb-art-55x55      instagram_app_large_may2016_200-55x55

Akým témam sa venuješ? Čo je tvojou srdcovou témou?

Venujem sa pomerne širšej škále tém, no módu a kozmetiku na mojom blogu nenájdete. Snažím sa písať o mojich myšlienkach, pocitoch, poprípade zážitkoch… a keďže sa venujem aj fotografovaniu, táto oblasť má na blogu tiež svoje zastúpenie. Najradšej píšem o motivácii, či inšpirácii alebo o snoch, pričom sa snažím každým takýmto článkom odovzdať čitateľovi niečo viac. A povzbudiť nielen jeho, ale i seba.

Čo ťa priviedlo k blogovaniu?

Blogovať som začala len z jedného dôvodu – potrebovala som nájsť bezpečné miesto, kde by som mohla vyjadriť svoje názory a myšlienky. Pretože, povedzme si pravdu, dnes, medzi mojimi rovesníkmi, témy ako pozitívne myslenie alebo odhodlanie nie sú veľmi bežné.

Ktoré blogy ťa najviac inšpirujú?

Zahraničnú blogovú scénu sledujem veľmi málo, avšak medzi slovenskými a českými mám svojich obľúbencov. Najradšej čítam príspevky Timky z blogu Timkablog (https://timkablogblog.wordpress.com/) , ktorá píše skvelé články hlavne pre študentov.  A tiež mám rada dievčatá z blogu Young, Wild and Free (http://head-up-baby.blogspot.sk/).


Profil blogera:

Som 16-ročná študentka gymnázia a žijem v malom mestečku na juhu Slovenska. Vo voľnom čase sa venujem písaniu, fotografovaniu a veľakrát je možné ma nájsť zahrabanú medzi knihami alebo v knižnici. Som ranné vtáča, cvičím yogu a jedným z mojich najväčších snov je stať sa dobrovoľníčkou a pomáhať ľuďom.

Kategória:
Newcomers

Comments are closed.