banner
okt 7, 2016
617 Views
Komentáre vypnuté na Slavikstories: Introvertná idealistka a knihomoľka
3 1

Slavikstories: Introvertná idealistka a knihomoľka

Autor

URL link blogu: http://www.danielainthelibrary.com/
Vznik blogu: január 2016
Bloguje na platforme: blogger

Aké sociálne média využívaš prípadne plánuješ využívať?

Pinterest-logo    Instagram_App_Large_May2016_200    fb-art

Facebook k blogovaniu tak trochu patrí, Pinterest je môj zdroj inšpirácie a Instagram milujem, keďže fotografovanie je jedným z mojich koníčkov.

Akým témam sa venuješ? Čo je tvojou srdcovou témou?

Na blogu sa venujem väčšinou lifestyleovým témam. Nájdete tam články o prírodnej netestovanej kozmetike a recenzie na obľúbené produkty, píšem aj o minimalizme v móde a  živote, ale aj motivačné úvahy, vegan recepty, fotočlánky alebo diy.

A srdcová téma? Do tej patria všetky články z kategórie Diary of creativity, teda nie tie plánované a dlho pripravované, ale také, ktoré mi napadnú a v danej chvíli ich napíšem… Väčšinou ide o motivačné články alebo krátke úvahy o písaní a tvorení.

Prečo si začala blogovať?

Milujem hru so slovami. Píšem snáď odkedy som sa naučila písať a blog som si založila ako taký kreatívny relax, ale aj ako inšpiráciu.

Ktoré blogy ťa najviac inšpirujú?

Zbožňujem severské blogy a mojim najobľúbenejším je http://www.cathinthecity.com/ a http://eirinkristiansen.no/.  Veľkou inšpiráciou je pre mňa aj Tereza z http://www.terezainoslo.com/.


Profil blogera:

Som introvertná idealistka a knihomoľka. Väčšinou ma nájdete na miestach, kam veľa ľudí nechodí. Pred šálkou kávy dávam prednosť jazmínovému čaju, opere pred akoukoľvek inou hudbou a tichu pred operou. A aby som nezabudla, milujem poéziu.

Kategória:
Newcomers

Comments are closed.