banner
jan 6, 2017
547 Views
Komentáre vypnuté na ORPHIC GIRL: Kľúčovými témami môjho blogu sú predovšetkým depresia a sociálna fóbia
5 0

ORPHIC GIRL: Kľúčovými témami môjho blogu sú predovšetkým depresia a sociálna fóbia

Autor

Url link blogu:  https://orphicgirlblog.wordpress.com/
Vznik blogu:  október 2016
Blogujé na platforme: WordPress

Aké sociálne média využívaš, prípadne plánuješ využívať?

fb-art-55x55      instagram_app_large_may2016_200-55x55

Akým témam sa venuješ? Čo je tvojou srdcovou témou?

Kľúčovými témami môjho blogu sú predovšetkým depresia a sociálna fóbia. Snažím sa s ľuďmi zdieľať svoje ,,úžasné” zážitky s oboma psychickými poruchami. Hoci sa nepovažujem za človeka úspešne prekonávajúceho oba temné strašiaky, rada sa podelím s hoc i malými krôčikmi smerujúcimi k lepším dňom, kedy mám chuť skutočne vstať z postele s myšlienkou, že tento deň nebudem len so zaťatými zubami tolerovať, ale skutočne ho prežívať.
Ale aby som sa nedržala len v rovine takýchto ťažkých článkov, rada sa sústredím aj na tematiku cestovania a testovania rôznych produktov pomáhajúcich mi aspoň na okamih odbúrať stres napríklad prostredníctvom uvoľňujúcich kúpeľov.

Čo ťa priviedlo k blogovaniu?

Ako introvert večne zahĺbený do písania článkov, poviedok alebo rovno nikdy nedokončených noviel som sa konečne nechala ,,ukecať” naliehaniu svojich priateľov a známych a rozhodla sa preniesť svoje myšlienky aj na miesto, kde môžem naplno rozoberať vyššie uvedené témy.
Prvý blog som si založila kedysi dávno ešte v roku 2011, kedy v našich končinách nik poriadne nevedel, čo pojem blog znamená a sama som poriadne netušila, čo robím. Dnes sa ale snažím skrz články pomáhať ľuďom z rôznych krajín, keďže píšem prevažne po anglicky, a spoločne s nimi hľadať príčiny ich problémov i možné riešenia.

Ktoré blogy ťa najviac inšpirujú?

Veľmi mi pomáha najmä stránka kamošky Nikoly venujúcej sa taktiež sociálnej fóbii, ktoré ma motivujú pokračovať, aj keď mám chuť zastaviť. http://blog.elysian.cz/


Profil blogera:

Som obyčajná dvadsaťročná žena s občasnými – okej, neustálymi – sklonmi vyhýbať sa davom a radšej sa uchýliť do tichej prírody. Popri škole pracujem ako žurnalistka pre rôzne internetové portály, rada sa túlam po rôznych krajinách a dúfam, že sa napriek mizernému zdravotnému stavu uplatním ako dobrovoľníčka, pretože jednoducho rada pomáham druhým, či už priateľom alebo úplne neznámym ľuďom.

Kategória:
Newcomers

Comments are closed.