banner
nov 27, 2016
888 Views
Komentáre vypnuté na napotulkach: Ponúkame mnoho inšpirácií, kde by ľudia mohli stráviť dovolenku
2 0

napotulkach: Ponúkame mnoho inšpirácií, kde by ľudia mohli stráviť dovolenku

Autor

Url link blogu:  www.napotulkach.sk
Vznik blogu:  Blogujeme od septembra 2016 s tým, že naše články korešpondujú s obdobím, v ktorom sme dané okamihy, o ktorých blogujeme, zažili.
Blogujú na platforme: wix.com

Aké sociálne média využívate, prípadne plánujete využívať?

fb-art-55x55      instagram_app_large_may2016_200-55x55

Akým témam sa venujete? Čo je vašou srdcovou témou?

Blog s názvom “Na potulkách.sk“ sme založili spolu s manželom. Nakoľko sme obaja vášniví turisti a milovníci prírody, hlavne tej slovenskej, téma bola jasná. Myšlienku založiť si cestovateľský blog, ktorý by sa venoval cestovaniu po Slovensku sme nosili v hlavách už oveľa dlhšie, ale nikdy sme sa neodhodlali o tom napísať. V lete sme si však počas našej dovolenky v Tatrách povedali, že je možno na čase to skúsiť a priniesť tak čitateľom vlastný pohľad na turistikovanie na Slovensku. Čerpali sme len z vlastných skúseností a prostredníctvom nášho blogu ponúkame mnoho inšpirácií, kde by ľudia mohli stráviť dovolenku, voľný čas v prírode, alebo sa len tak niekde zatúlať a vyvetrať si hlavu.

Čo Vás priviedlo k blogovaniu?

V dnešnej uponáhľanej dobe sme v istom okamihu boli veľmi vyčerpaní a mali akýsi pocit, na chvíľu sa zastaviť a tešiť sa naozaj z toho čo nás baví. V horách ten pocit máme nepretržite, preto sme sa rozhodli dať tieto pocity na papier. A hlavne sme potrebovali mať niečo hmatateľné, niečo na čo sa budeme tešiť po príchode domov z práce. Tak sa nám v hlave zrodila myšlienka založiť si blog. Zároveň sa priznám, že to bola pre nás veľká výzva, nakoľko sme v oblasti blogovania nemali žiadne skúsenosti, a asi aj preto sme s tým tak dlho váhali. Ale predstava, že sa naučíme niečo nové, či už v oblasti písania, sociálnych sietí alebo komunikácie, nás nakoniec primula k tomu, aby sme si vytvorili vlastný blog. Taktiež sa nám otvorila možnosť spoznať množstvo zaujímavých ľudí, ktorí majú podobné záľuby ako my, čo nás ešte viac inšpiruje a napĺňa. Zatiaľ teda prežívame akúsi začiatočnícku eufóriu avšak pevne veríme, že nám to vydrží čo najdlhšie 🙂

Ktoré blogy Vás najviac inšpirujú?

Čo sa týka zahraničných blogov, veľmi sa nám pači blog jednej Američanky Christy Rosander (http://ladyonarock.com/), ktorý sa dostal medzi 25 najlepších turistických blogov sveta. Zo slovenských blogerov sa nám páči Anna Táslerová (www.trafam.net) a nakoľko sme aj obrovskí milovníci dobrého jedla, tak nás inšpiroval do istej miery tento www.bratilicious.com

Profil blogu:

Dvaja mladí ľudia, ktorí majú radi prírodu. Dvaja zanietení turisti, ktorých spojila láska k horám, športu, mestám, dedinám, dobrému jedlu a ku všetkému, čo so Slovenskom súvisí. A keďže sme mali potrebu dať to na papier alebo aspoň na klávesnicu, tak nás máte tu:) Poďte sa teda s nami zatúlať a presvedčte sa, že netreba cestovať ďaleko, aby ste zažili príjemný relax so všetkým, čo k nemu patrí. Možno práve po rozkliknutí našich stránok nájdete inšpiráciu pre vašu rodinnú dovolenku, romantický pobyt vo dvojici alebo tip na výlet v prírode. Samozrejme budeme radi za všetky vaše postrehy a nápady, ako a čo zlepšiť, pretože len tak sa môžeme posúvať neustále vpred.

Kategória:
Newcomers

Comments are closed.