banner
nov 20, 2016
759 Views
Komentáre vypnuté na mamavie: V kútiku duše dúfam, že aj môj blog sa raz stane pekným miestom, kde sa moji čitatelia budú s radosťou vracať
5 0

mamavie: V kútiku duše dúfam, že aj môj blog sa raz stane pekným miestom, kde sa moji čitatelia budú s radosťou vracať

Autor

Url link blogu:  http://mamavie.sk/
Vznik blogu:  od júla 2016
Bloguje na platforme: WordPress

Aké sociálne média využívaš, prípadne plánuješ využívať?

fb-art-55x55      instagram_app_large_may2016_200-55x55

Mamičkovský portál modrykonik.sk, kde vystupujem pod nickom luccianno25: https://www.modrykonik.sk/blog/luccianno25/?postid=12047613

Akým témam sa venuješ? Čo je tvojou srdcovou témou?

Píšem hlavne o občas neľahkom, ale zároveň úžasnom živote s drobcom, o zdravom životnom štýle (fitrecepty vhodné aj pre deti, fitmama), chcem sa začať viac venovať užívateľským recenziám na produkty pre deti aj mamičky, ktoré mne na webe častokrát chýbajú. Ponúkam rôzne tipy na výlety s deťmi, ktoré sme sami absolvovali a na blogu nájdete aj môj pohľad na kidsfashion. Inšpirovať mamičky by som tiež chcela prostredníctvom rozhovorov s rôznymi zaujímavými “superženami”, ktoré popri deťoch zvládajú aj mnoho iných činností.
A moja srdcová téma? Hm pravdu povediac nad tým som sa nikdy nezamyslela, ale prvá ma napadla rubrika Fitmama o zdravom stravovaní a cvičení, ktoré ma v poslednej dobe úplne pohltilo a je pre mňa obrovským aktívnym relaxom a zdrojom energie.

Čo ťa priviedlo k blogovaniu?

Blogovať som začala po roku a pol na materskej dovolenke a to z jednoduchého dôvodu. Už zopár mesiacov som vnútorne cítila, že potrebujem zmenu alebo akýsi nazvime to “únik” od tých každodenných materských povinností. Jednoducho, že potrebujem svoj priestor, kde sa budem môcť venovať svojim  záľubám, rozvíjať sa a realizovať. Od malička ma baví písať a pred pár rokmi som v mojom zamestnaní dostala na starosti úplnú rekonštrukciu nášho firemného webu. A vtedy som v sebe objavila aj novú vášeň, ktorou je správa a dizajn webových stránok. Takže vytvoriť a spravovať si svoju vlastnú bola pre mňa obrovská výzva (a tie ja mám veľmi rada 😉 ).

Ktoré blogy ťa najviac inšpirujú?

Sledujem hlavne slovenské a české blogy a môjmu srdcu najbližšie sú:

Profil blogera:

Volám sa Lucia a som mamou 21 mesačného drobca Lukáška. Milujem svoju rodinu, rada píšem o všetkom čo žijeme a fotím, všade kam sa pohneme. Zdravo sa stravujem a pravidelno-nepravidelne cvičím (každý kto má dieťa pochopí). Zbožňujem leto a teplo, ale zasnežené hory a snowboarding sú neoddeliteľnou súčasťou môjho ja. Rada sa učím nové veci, spoznávam zaujímavých ľudí a objavujem pekné miesta. V kútiku duše dúfam, že aj môj blog sa raz stane pekným miestom, kde sa moji čitatelia budú s radosťou vracať.

Kategória:
Newcomers

Comments are closed.