banner
okt 20, 2016
2026 Views
Komentáre vypnuté na Eva Fábiánová: snažím sa ľuďom ukázať ich hodnoty a motivujem ich, aby viac verili vo svoje sny
4 0

Eva Fábiánová: snažím sa ľuďom ukázať ich hodnoty a motivujem ich, aby viac verili vo svoje sny

Autor

Url link blogu: https://fabianovaeva.wordpress.com/
Vznik blogu: august 2016
Bloguje na platforme: Wordpress.com

Aké sociálne média využívaš, prípadne plánuješ využívať?

fb-art-55x55

Akým témam sa venuješ? 

Rozoberám rôzne životné situácie, vzťahy – aj partnerské, venujem sa na blogu aj motivácii –  a sebadôvere

Čo je tvojou srdcovou témou?

Sú práve tie, ktoré som vymenovala a preto, lebo 14 rokov sa venujem koučingu, mentoringu, okrem toho ako externý lektor učím komunikáciu, pozitívne myslenie a motiváciu – to je aj odpoveď na otázku, prečo som začala blogovať,..práve preto, lebo je to aj moja práca, môj život 🙂 denne dostávam maily s otázkami, prišla som na to, že skoro tie isté problémy trápia väčšinu ľudí, a preto som sa rozhodla o nich – teda o riešení rôznych situácií, písať blog.

Ktoré blogy ťa najviac inšpirujú?

Motivoval ma napr.: http://www.huffingtonpost.com/the-blog/  (Arianna Huffington), http://laskainelli.blog.hu/ , https://tempty.hu/ , www.laurenconrad.com, dizajnovo ma inšpiroval napr.: http://www.lapkinn.com/


Profil blogera:

Moje meno je Eva Fábiánová, 14 rokov sa venujem koučingu, mentoringu, okrem toho učím dospelých ako externý lektor, ako efektívne komunikovať, pozitívne myslieť, riešiť konflikty, snažím sa ľuďom ukázať ich hodnoty a motivujem ich, aby viac verili vo svoje sny, aby sa ich nevzdali, aby sa vyhli chybám, ktoré robia opakovane. Opisujem riešenie rôznych životných situácií podľa seba, podľa svojich skúseností. Práve preto som vytvorila aj svoj blog, aby som dokázala ukázať viacerým ľuďom to, že život nie je len o trápení sa, ale stále sa majú na čo tešiť. Okrem toho sa budem venovať aj zdraviu, budem robiť rozhovory so zaujímavými ľuďmi z tejto oblasti a pod.

Kategória:
Newcomers

Comments are closed.