banner
nov 12, 2016
455 Views
Komentáre vypnuté na Discoveringglam: venujem sa móde, líčeniu a rodičovskej tématike
0 0

Discoveringglam: venujem sa móde, líčeniu a rodičovskej tématike

Autor

Url link blogu:  http://discoveringglam.com/
Vznik blogu:  december 2015
Bloguje na platforme: Wordpress

Aké sociálne média využívaš, prípadne plánuješ využívať?

Instagram: @discoveringglam
Twitter: https://twitter.com/discoveringglam
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC-CdYX836ZpFanSRHi98SVA
Snapchat: @discoveringglam

Akým témam sa venuješ? Čo je tvojou srdcovou témou?

Venujem sa móde, líčeniu a rodičovskej tématike. Ale najradšej mám módu, pretože sa zbožňujem obliekať, milujem sledovať módne prehliadky, módne trendy. Rada o nich píšem, natáčam videá, radím ženám ako sa obliecť, prečo majú mať určite veci v šatníku a čo zase naopak majú vyradiť. Milujem keď sa objavia najnovšie trendy a ja ich môžem ukázať ľudom. Najradšej by som sa nepohla od telky keď idú módne relácie ale najväčší sen je zúčastniť sa nejakej módnej prehliadke. Viem že teraz keď mám deti tak to nebude možné lebo všetky peniaze vrážam do nich, ale verím že možno raz v budúcnosti sa mi splní sen. Tak isto rozprávam o móde ľudom ale sama si nič nové dovoliť nemôžem ale aspoň pomáham iným aby aspoň oni boli módne oblečení. Móda ma rodí šťastnou a písať o nej a natáčať videá je proste môj relax.

Čo ťa priviedlo k blogovaniu?

Už v 15 rokoch som si založila blog o skupinách, vtedy ma k tomu priviedla kamarátka a už vtedy som sa zamilovala do blogovania. Moja rodina však o tom nevedela, vždy som sa potajme fotila. A vždy keď nato prišla moja mama som musela blog zrušiť. Potom som sledovala kamarátku ako je úspešná s tým blogom o kapelách že to vydržala a chcela som to aj ja ( svoj blog mala 5 rokov) . Ale môj priateľ bol opäť jeden z tých, ktorý mi to zakazovali a znova som musela blog zmazať. Vždy ma k tomu však niečo ťahalo. A až v roku 2012, keď moja kamarátka spáchala samovraždu som začala naplno blogovať ale na blogspote. No a minulého roku som prešla na wordpress a zaplatila si vlastnú doménu. Takže prečo blogujem? Je to preto lebo kamarátka by si to tak priala a mňa to hrozne baví, a už nikdy sa nedám odradiť a rozkazovať si do toho či blogovať alebo natáčať videá.

Ktoré blogy ťa najviac inšpirujú?

zahraničné:
http://imdrewscott.com/
http://www.carlycristman.com/
http://www.samanthamariaofficial.com/


Profil blogera:

Volám sa Andrea, mám 26 rokov a som mamička 3 chlapcov, Žijem na východe slovenska. Som vyučená kozmetička ale vždy som chcela študovať niečo z módou, či už styling alebo návrhárstvo. Mama ma však dotlačila do kozmetiky. Rada aj líčim ale neprináša mi to takú radosť ako móda. Už od malička som šila pre bábiky všelijaké oblečenie, či už z látky alebo zo servítok či sáčkou na desiatu. Milujem písať aj o živote, ako je to keď ste matkou 3 detí. Rada aj experimentujem čo sa týka líčenia a kozmetiky.

Kategória:
Newcomers

Comments are closed.