banner
okt 16, 2016
501 Views
Komentáre vypnuté na My Cosmetic Case: Baví ma skúšať novú kozmetiku
2 0

My Cosmetic Case: Baví ma skúšať novú kozmetiku

Autor

Url link blogu: http://mycosmeticcase.blogspot.sk
Vznik blogu: júl 2016
Bloguje na platforme: blogspot

Aké sociálne média využívaš, prípadne plánuješ využívať?

fb-art-55x55    instagram_app_large_may2016_200-55x55

Akým témam sa venuješ? Čo je tvojou srdcovou témou?

Venujem sa najmä písaniu recenzií na kozmetiku, ktorú som sama vyskúšala. V prvom rade ma baví skúšať novú kozmetiku, bez ohľadu na to, či ide o známu značku alebo novú, neznámu. Následne čo najobjektívnejšie popisujem, či a ako som bola s produktom spokojná, popíšem plusy a mínusy. Baví ma aj líčenie, takže možno pribudne aj nejaký tutoriál, prípadne predstavím moje top produkty.

Prečo si začala blogovať?

Prečo som začala blogovať? Najprv som sa náhodne dostala k testovaniu kozmetiky pre jednu značku, robila som blogy na ich stránke. Bavilo ma to a chcela som prezentovať aj iné značky, všetko, k čomu sa dostanem a pre tento účel som si založila vlastný blog.

Ktoré blogy ťa najviac inšpirujú?

Ktoré blogy ma inšpirujú? Priznám sa, že nikdy som nejakú inšpiráciu nehľadala a v časoch, keď som začínala blogovať prvýkrát som nepoznala žiadne slovenské blogy s rovnakou témou a zahraničné ani dnes veľmi nečítam. Rada si prečítam blogy hlavne od dievčat, ktoré poznám z predošlého projektu. Najviac sa mi páčia recenzie od Katky z http://mycosmetictests.blogspot.sk/, lebo viem, že kozmetiku poctivo skúša a píše objektívne.

Kategória:
Newcomers

Comments are closed.