banner
okt 24, 2016
513 Views
Komentáre vypnuté na barbibaskova: Som skôr introvert a radšej vyjadrujem svoje pocity písmom
2 0

barbibaskova: Som skôr introvert a radšej vyjadrujem svoje pocity písmom

Autor

Url link blogu:  www.barbibaskova.wixsite.com/barbiesvibe , ale v budúcnosti plánujem blogovať na svojej vlastnej doméne.
Vznik blogu: august 2016
Bloguje na platforme: Wix

Aké sociálne média využívaš, prípadne plánuješ využívať?

instagram_app_large_may2016_200-55x55

Akým témam sa venuješ? Čo je tvojou srdcovou témou?

Moje články sú zamerané viac-menej na cestovanie, pretože práve to je moja srdcová záležitosť. Chcela by som, aby sa blog uberal nie len jedným smerom a preto plánujem písať a fotiť niečo aj z módneho súdka.

Čo ťa priviedlo k blogovaniu?

Môj prvý blog som začala písať ešte na základnej škole a písala som hlavne o živote rôznych celebrít. Neskôr pribudli články aj s vlastnými fotkami, avšak potom som s tým prestala. Už dlhší čas ma to znova ťahalo práve k blogovaniu, a tak som sa rozhodla začať odznova.

Ktoré blogy ťa najviac inšpirujú?

Blogerka, ktorú som začala ako prvú sledovať je Kenza Zouiten, a považujem ju za moju inšpiráciu od ktorej si vždy rada niečo prečítam. (www.kenzas.se)
Zo slovenských blogov mám veľmi rada Ivanku zo www.sweetladylollipop.com a z českých hlavne Dominiku z www.dombydom.cz.


Profil blogera:

Volám sa Barbora, mám 20 rokov a pochádzam z malej dedinky z okolia Bratislavy. Momentálne sa najviac zdržujem v Prahe, kde študujem na vysokej škole odbor Hospitality management. Som skôr introvert a radšej vyjadrujem svoje pocity písmom,aj to je jeden z dôvodov prečo vznikol môj blog. Medzi moje záľuby patrí tanec, fotografovanie, móda a v neposledom rade aj cestovanie.

Kategória:
Newcomers

Comments are closed.